ŠPECIÁLNE TRÉNINGY BRANKÁROV BUDÚ POKRAČOVAŤ V AUGUSTE

Posledný špeciálny tréning brankárov v rámci prípravného obdobia bude v utorok 20.6.2017. Tréningy brankárov budú pokračovať opäť v auguste 2017, termíny a časy tréningov budú na stránke zverejnené v dostatočnom predstihu.

TRÉNER ONDREJ KUBO ZLATÝ, GRATULUJEME!

 

Náš tréner prípravky Ondrej Kubo, "presedlal" z hokeja na triatlon. Dôkaz o tom, že náš tréner na sebe pracuje a sa mu aj darí, nájdete v priloženom linku. Tréner, srdečne GRATULUJEME a držíme palce v príprave a v ďalších pretekoch!

POCHVALA AJ PRE NAŠICH TRÉNEROV

Važení rodičia, hráčky a hráči,

svojím vyjadrením ste prispeli k pozitívnemu hodnoteniu našich trénerov, čo sa dostalo do slovenského "hokejového sveta". Ďakujeme vám za váš názor, za vašu aktivitu pri hodnotení. Veríme, že naši tréneri budú cítiť vaše uznanie a vašu podporu aj v ďalšom období. Všetkým vám držíme palce, lebo ak budú šikovní a úspešní hráči, perfektní tréneri, tak bude úspešný aj náš klub.

ŠPECIÁLNE TRÉNINGY BRANKÁROV

Všetci brankári v našom klube trénujú v mesiaci jún všeobecnú prípravu riadne so svojimi družstvami.

CHALLENGE DAY SME ZVLÁDLI TÍMOVO

PITNÝ REŽIM

 

Ani vrcholoví športovci nevedia, ako správne piť. Učí ich to MUDr. Andrea Švrčková. Je to však fungujúci návod pre všetkých.

HOBÁCI V PRÍPRAVE NA WORLD CHALLENGE DAY

 

SVETOVÝ DEŇ VÝZIEV

V stredu 31.5.2017 sa uskutoční Svetový deň výziev (WORLD CHALLENGE DAY). Ide o športové a kultúrne podujatie na podporu Nadácie na výskum rakoviny. Tentokrát si v množstve športujúcich zmerá sily so sebou Karlovka proti Dúbravke. Do akcie sa zapojíme aj my a prídeme podporiť tých, ktorí pomáhajú nám a našim blízkym túto nebezpečnú chorobu prekonať.

MDD NA ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Partner nášho klubu fy. TODOS aj tohto roku organizuje MDD na Železnej studničke. Ak ste sa ho minulý rok zúčastnili a program sa vám páčil, v mene fy. TODOS vás srdečne pozývame na oslavu dňa detí aj túto sobotu. Budeme tam mať postavené opäť hokejové ihrisko, ktoré budú zabezpečovať naši dorastenci a deti budú mať možnosť okrem iného programu si zahrať aj minihokej v prírodných podmienkach. Nemúsite si nič nosiť, hokejky aj loptičky budú k dispozícii. Tešíme sa na vašu návštevu.

POST TRÉNERA BRANKÁROV UŽ MÁME OBSADENÝ