TRÉNINGOVÝ MIKROCYKLUS OD 12.2. DO 18.2. 2018

PO: zraz 14:55 (skupina 3B má zraz o 15:30), 15:00-15:40 všeobecná príprava (skupiny 4A-4B) - telocvičňa zimák, 16:00-17:00 špeciálna príprava (skupiny 3B-4A-4B) - zim. št. Dúbravka

UT: zraz 15:10, 15:15-16:40 všeobecná príprava (skupina 3A-3B-4A-4B) - telocvičňa Nejedlého

ST: zraz 14:15, 14:45-15:45 špeciálna príprava (skupiny 3A-4A-4B) - zim. št. Dúbravka, 15:55-16:25 telocvičňa zimák (skupiny 3A-4A-4B)

ŠT: zraz 14:55 (skupina 4A má zraz o 15:30), 15:00-15:40 všeobecná príprava (skupiny 3A-3B) - telocvičňa zimák, 16:00-17:00 špeciálna príprava (skupiny 3A-3B-4A) - zim. št. Dúbravka

PI: voľno

SO: voľno

NE: zraz 8:00, 8:30-9:30 špeciálna príprava (skupiny 3A-3B-4B), záverečný  turnaj EMHL U9 Nové Zámky

TRÉNINGOVÝ MIKROCYKLUS OD 19.2. DO 25.2. 2018

PO: zraz 14:55 (skupina 3B má zraz o 15:30), 15:00-15:40 všeobecná príprava (skupiny 4A-4B) - telocvičňa zimák, 16:00-17:00 špeciálna príprava (skupiny 3B-4A-4B) - zim. št. Dúbravka

UT: zraz 15:10, 15:15-16:40 všeobecná príprava (skupina 3A-3B-4A-4B) - telocvičňa Nejedlého

ST: zraz 14:15, 14:45-15:45 špeciálna príprava (skupiny 3A-4A-4B) - zim. št. Dúbravka, 15:55-16:25 telocvičňa zimák (skupiny 3A-4A-4B)

ŠT: zraz 14:55 (skupina 4A má zraz o 15:30), 15:00-15:40 všeobecná príprava (skupiny 3A-3B) - telocvičňa zimák, 16:00-17:00 špeciálna príprava (skupiny 3A-3B-4A) - zim. št. Dúbravka

PI: voľno

SO: voľno

NE: zraz 6:50, 7:15-8:15 špeciálna príprava (skupiny 3A-3B-4B), 4. ročník - zväzový minihokejový turnaj v Trnave

V HUMPOLCI U10 ŠIESTA

Po bronzovom úspechu U9 vycestovala minulý víkend do Humpolca kategória U10. Umiestnenie mladších spoluhráčov sa nepodarilo zopakovať, no skončiť na šiestom mieste z dvanástich družstiev a odohrať dvanásť vyrovnaných minizápasov znamená, že sa aj tento rok do Humpolca oplatilo ísť. Určite budeme budeme na turnaj v dobrom spomínať.

Výsledky:
HOBA - Prostějov 4:3 a 6:3
HOBA - Č. Budějovice 2:5 a 1:2
HOBA - Jihlava 3:6 a 5:5
HOBA - Svetlá nad Sázavou 4:4 a 6:2
HOBA - Havlíčkúv Brod 6:4 a 8:3

zápas o konečné umiestnenie:
HOBA - Slávia Praha 4:8 a 5:5