Starší žiaci

14 máj, 2017, 11:31 doobeda

Z dôvodu zlúčenia tréningov ôsmeho a deviateho ročníka a následne veľkej početnosti hráčov budú niektoré tréningy rozdelené na kategórie 9+8A a 7+8B. 

Do kategórie 8A sú zaradení hráči: Apalovič Filip, Fedák Filip, Frajt Norbert, Guderna Alexander, Janoštiak Filip, Klečka Lukáš, Krnčok Jakub, Marušinec Ján 

Do kategórie 8B sú zaradení hráči: Bilík Michal, Bučičová Nikola, Černák Matúš, Dziak Daniel, Gálik David, Gregor Sarah, Korec Ján, Krutka Roman, Radovich Filip, Špaček Peter, Vakula Jakub, Vannayová Linda


Tréningový proces bude podľa nového rozpisu realizovaný do konca mája. Ďakujeme za pochopenie.


STARŠÍ ŽIACI: TRÉNINGOVÝ MIKROCYKLUS OD 22.5 DO 28.5.2017

PONDELOK:

7+8B - zraz o 14:00 hod., špeciálna príprava 14:45 - 15:45 hod., + strečing (zimný štadión Hoba)

8A+9 - zraz o 15:30 hod., špeciálna príprava 16:00 - 17:00 hod., + strečing (zimný štadión Hoba)

UTOROK:

7+8B zraz o 14:50 hod., všeobecná príprava 15:00 - 16:15 hod., (zimný štadión Hoba)

8A+9 zraz o 15:20 hod., všeobecná príprava 15:30 - 17:00 hod., (zimný štadión Hoba)

STREDA:

8+9 zraz o 5:30 hod., špeciálna príprava 6:00 - 7:00 hod., (zimný štadión Hoba)

zraz o 14:00 hod., špeciálna príprava 14:45 - 15:45 hod., všeobecná príprava 16:00 -1 6:30 hod., (zimný štadión Hoba) 

ŠTVRTOK:

7+8B zraz o 14:55 hod., všeobecná príprava 15:00 - 16:15 hod., (telocvičňa Karola Adlera 5), prosím, priniesť si florbalovú hokejku, oblečenie a obuv vhodnú do telocvične

8A+9 zraz o 16:10 hod., všeobecná príprava 16:15 - 17:30 hod., (telocvičňa Karola Adlera 5), prosím, priniesť si florbalovú hokejku, oblečenie a obuv vhodnú do telocvične

PIATOK:

7 zraz o 5:30 hod, špeciálna príprava 6:00 - 7:00 hod., (zimný štadión Hoba)

8+9 zraz o 14:50 hod., všeobecná príprava 15:00 - 15:30 hod., špeciálna príprava 15:45 - 16:45 hod.  + strečing (zimný štadión Hoba)

SOBOTA A NEDEĽA - VOĽNO/INDIVIDUÁLNA REGENERÁCIA

Poznámka: na tréning všeobecnej prípravy (okrem telocvične) si treba priniesť tepláky, mikinu, čiapku, švihadlo(tréning bude prebiehať na zimnom štadióne v Dúbravke)

5 máj, 2017, 6:51 poobede

PO: V O Ľ N O - štátny sviatok

UT: zraz o 14:50 hod., všeobecná príprava 15:00 - 16:00 hod., (zimný štadión Dúbravka)

ST: zraz o 5:30 hod, špeciálna príprava 6:00 -7:00 hod., (zimný štadión Dúbravka)

ŠT: zraz o 16:10 hod., všeobecná príprava 16:15 - 17:30 hod., (telocvičňa Karola Adlera 5), prosím, priniesť si florbalovú hokejku, oblečenie a obuv vhodnú do telocvične

PI: zraz o 14:50 hod., všeobecná príprava 15:00 - 15:30 hod., špeciálna príprava 15:45 - 16:45 hod.  + strečing (zimný štadión Dúbravka)

SO: V O Ľ N O

NE: V O Ľ N O
 

Poznámka: na tréning všeobecnej prípravy (okrem telocvične) si treba priniesť tepláky, mikinu, čiapku, švihadlo (tréning bude prebiehať na zimnom štadióne v Dúbravke)

 
5 máj, 2017, 6:45 poobede

PO: V O Ľ N O - štátny sviatok

UT: zraz o 16:05 hod., všeobecná príprava 16:15 - 17:30 hod., (zimný štadión Dúbravka)

ST: zraz o 14:00 hod., špeciálna príprava 14:45 - 15:45 hod., všeobecná príprava 16:00 - 16:30 hod., (zimný štadión Dúbravka)

ŠT: zraz o 14:55 hod., všeobecná príprava 15:00 - 16:15, (telocvičňa Karola Adlera 5), prosím, priniesť si florbalovú hokejku, oblečenie a obuv vhodnú do telocvične

PI: zraz o 5:30 hod, špeciálna príprava 6:00 -7:00 hod., (zimný štadión Dúbravka)

SO: V O Ľ N O

NE: V O Ľ N O
 

Poznámka: na tréning všeobecnej prípravy (okrem telocvične) si treba priniesť tepláky, mikinu, čiapku, švihadlo (tréning bude prebiehať na zimnom štadióne v Dúbravke)

 

 

4 máj, 2017, 10:29 poobede
1. Apalovič Ondrej
2. Bilík Michal
3. Bučičová Nikola
4. Černák Matúš
5. Dziak Daniel
6. Fedák Filip
7. Frajt Norbert
8. Gálik Dávid
9. Gregor Sarah
10. Guderna Alexander
11. Janoštiak Filip
12. Klečka Lukáš
13. Korec Ján
14. Krnčok Jakub
15. Krutka Roman
16. Marušinec Ján
17. Matzenauer Oliver
18. Radovich Filip
19. Špaček Peter
20. Vakula Jakub
21. Vannayová Linda
4 máj, 2017, 10:29 poobede
1. Cibulka Michal
2. Dobiašová Zuzana
3. Fabriová Tamara
4. Fedák Adam
5. Hačár Daniel
6. Hamid Martin
7. Horský Richard
8. Jenčík Alex Peter
9. Kasa Matej
10. Kollár Šimon
11. Lavrinčík Šimon
12. Lukáčik Leonard
13. Mackovich Matúš
14. Medveď Ondrej
15. Mikulec Jakub
16. Pavlik Zalán
17. Pozdech Samuel
18. Romhin Daniel
19. Slabej Patrik
20. Sokolík Maxim
21. Šinkovic Simon
22. Tisovčík Samuel Marcus
23. Valovič Goran
24. Vannay Peter
1 máj, 2016, 2:57 poobede

Hlavný tréner: Mgr. Filip Tallo, 0905 343 620, mail:

Asistenti trénera: Mgr. Miroslav Huntata, PhD. 0904 912 755, Richard Mašlanka 0917 298 239