Starší žiaci

19 august, 2017, 11:10 doobeda

PONDELOK:

7 + 8B - zraz 14:00 hod., špeciálna príprava 14:45 - 15:45 hod., všeobecná príprava 16:00 - 16:45 hod. (zimný štadión HOBA)

8A + 9 - zraz 15:30 hod., všeobecná príprava 15:45 - 16:45 hod., špeciálna príprava 17:15 - 18:15 hod. (zimný štadión HOBA)

UTOROK:

7  - zraz 13:30 hod., všeobecná príprava 13:45 - 14:30 hod., špeciálna príprava 15:00 - 16:00 hod. (zimný štadión HOBA)

8  - zraz 16:00 hod., všeobecná príprava 16:15 - 17:00 hod., špeciálna príprava 17:30 - 18:30 hod. (zimný štadión HOBA)

STREDA:

7 + 8B - zraz 12:45 hod., špeciálna príprava 13:30 - 14:30 hod., všeobecná príprava 14:45 - 15:30 hod. (zimný štadión HOBA)

8A + 9 - zraz 14:15 hod., všeobecná príprava 14:30 - 15:30 hod., špeciálna príprava 16:00 - 17:00 hod. (zimný štadión HOBA)

ŠTVRTOK:

7 + 8B - zraz 12:45 hod., špeciálna príprava 13:30 - 14:30 hod., všeobecná príprava 14:45 - 15:30 hod. (zimný štadión HOBA)

8A + 9 - zraz 14:15 hod., všeobecná príprava 14:30 - 15:30 hod., špeciálna príprava 16:00 - 17:00 hod. (zimný štadión HOBA)

PIATOK:

7 - zraz 9:30 hod., SKALICA - HOBA => 14:45 hod.

8 - zraz 9:30 hod., SKALICA - HOBA => 12:30 hod.

SOBOTA:

7 - zraz 8:00 hod., TOPOĽČANY - HOBA => 13:30 hod.

8 - zraz 8:00 hod., TOPOĽČANY - HOBA => 11:30 hod.

NEDEĽA:

7 - voľno

8 - voľno
12 august, 2017, 12:27 poobede

Informácie ohľadne tunajov budú upresnené a poslané mailom.

12 august, 2017, 12:24 poobede

V mesiaci august budú družstvá starších žiakov a kadetov rozdelené na kategóriu 7 + 8B a kategóriu 8A + 9.

Do kategórie 8B patrí: Bilík, Bučičová, Černák, Dziak, Gálik, Gregor S., Janoštiak, Krutka, Musalimov, Radovich, Špaček, Vakula, Vannayová


Do kategórie 8A partí: Apalovič, Fedák F., Frajt, Guderna, Klečka, Krnčok, Korec, Marušinec, Matzenauer
4 máj, 2017, 10:29 poobede

1. Apalovič Ondrej
2. Bilík Michal
3. Bučičová Nikola
4. Černák Matúš
5. Dziak Daniel
6. Fedák Filip
7. Frajt Norbert
8. Gálik Dávid
9. Gregor Sarah
10. Guderna Alexander
11. Janoštiak Filip
12. Klečka Lukáš
13. Korec Ján
14. Krnčok Jakub
15. Krutka Roman
16. Marušinec Ján
17. Matzenauer Oliver
18. Musalimov Dmitrii
19. Radovich Filip
20. Špaček Peter
21. Vakula Jakub
22. Vannayová Linda

4 máj, 2017, 10:29 poobede

1. Cibulka Michal
2. Dobiašová Zuzana
3. Fabriová Tamara
4. Fedák Adam
5. Hačár Daniel
6. Hamid Martin
7. Horský Richard
8. Jenčík Alex Peter
9. Kasa Matej
10. Kollár Šimon
11. Lavrinčík Šimon
12. Mackovich Matúš
13. Medveď Ondrej
14. Mikulec Jakub
15. Pavlik Zalán
16. Pozdech Samuel
17. Romhin Daniel
18. Slabej Patrik
19. Sokolík Maxim
20. Šinkovic Simon
21. Tisovčík Samuel Marcus
22. Valovič Goran
23. Vannay Peter

1 máj, 2016, 2:57 poobede

Hlavný tréner: Mgr. Filip Tallo, 0905 343 620, mail: filiptallo@gmail.com

Asistenti trénera: Mgr. Miroslav Huntata, PhD. 0904 912 755, Richard Mašlanka 0917 298 239