VYTVÁRAME SILNÚ ZNAČKU A KOMUNITU


Ako prvé sa nám podarilo úspešne zorganizovať v klube Deň detí pre našich najmenších hokejistov a ich kamarátov. Okrem trénerov nám pomohli aj naši juniori, ktorí sa ochotne podujali zabezpečiť stanoviská pre svojich mladších kamarátov. Akcie sa zúčastnil náš pán starosta Martin Zaťovič s pani manželkou, miestni poslanci a aj hokejisti Miroslav Lažo, Michal Šťastný a aj náš tréner Erik Weissmann.

Následne prišla ponuka z RTVS, kde sa naši dorastenci a juniori s trénermi Ľubomírom Líškom a Martinom Gálikom, spolu s manažérom klubu Dávidom Hrdličkom oblečení v klubových dresoch zúčastnili pri natáčaní relácie Záhady tela, ktorá bude odvysielaná začiatkom septembra, kedy sa dozviete aj meno zatiaľ tajného hosťa, perfektného hokejistu, v ktorého tíme bojovali aj naši HOBAci.  O presnom termíne vás budeme informovať.

S nápadom urobiť niečo pre našu mestskú časť prišli mladší žiaci. Športovci pre športovcov, takto to bolo nazvané na FCB našej mestskej časti. Po porade s našim pánom starostom sme poupratovali areál Peknička, ktorí navštevujú malé detičky s rodičmi a športová verejnosť našej mestskej časti. Našich chlapcov pri brigáde navštívil a chlapcom poďakoval aj pán starosta s pani manželkou.

Koncom mesiaca jún nám STUDIO 727 natočilo pekné náborové video u partnera nášho hokejového klubu spoločnosti TODOS, za čo im spoločne veľmi pekne ďakujeme. 

Sme najväčším športovým klubom v celom štvrtom obvode a chceme, aby sme mali čo najväčší záber pre všetkých. Aby o nás a aj o našich partneroch všetci vedeli. S aktivitami nekončíme, práve že nás to v klube oslovilo a chceme vytvoriť silnú komunitu, v ktorej sa budeme navzájom všetci podporovať.