BURZA A NÁKUP HOKEJOVÉHO VÝSTROJA


Čas menšej intenzity zaťaženia a viac oddychu doprial našim najmladším hráčom, že trocha rýchlejšie narástli a spevneli. Pôvodný hokejový výstroj sa v mnohých prípadoch stal z tohto dôvodu pre nich už nevyhovujúci. V niektorých prípadoch sa stalo, že výstroj, ktorý dostali malí HOBAci na Vianoce je pre nich v tomto čase už nepoužiteľný. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli v klube zorganizovať HOBAcku burzu výstroja. Zorganizovali by sme ju po opätovnom uvoľnení opatrení, ktoré predpokladáme by mohli byť už budúci týždeň. Presné miesto, termín a čas zverejníme na klubovej stránke v pondelok 3. mája 2021.

V prípade, ak sa rozhodnete kúpiť nový hokejový výstroj, v spolupráci s firmou BAUER budú mať naši registrovaní hráči možnosť s použitím BAUER KARTY využiť v predajniach BAUER nasledovné zľavy:

- nákup nad 100 EUR   -   zľava 11%

- nákup nad 300 EUR   -   zľava 12%

- nákup nad 500 EUR   -   zľava 13%

- nákup nad 700 EUR   -   zľava 14%

- nákup nad 900 EUR   -   zľava 15%

- špeciálne ceny na vybrané produkty

Ak sa na nákup vyberú spolu viacerí spoluhráči, budú mať možnosť dostať sa k maximálnej zľave. 

Čo získa náš klub?

BAUER poskytne materiálnu pomoc zo všetkých nákupov za rok v predajniach BAUER Bratislava pre partnerské hokejové kluby.

BAUER KARTY by nám mali byť dodané v priebehu budúceho týždňa, sledujte našu stránku, informáciu Vám obratom prinesieme a uvedieme v prípade Vášho záujmu o ňu možnosť jej prevzatia.