TRY - OUT DO EXTRALIGY DORASTU
Si dorastenec a rád by si od budúcej sezóny obliekal dres nášho klubu? V tom prípade neváhaj a prihlás sa na nami pripravovaný try-out pre sezónu 2023/2024.


Základné info a pokyny:

Termín: 13.5.2023 (sobota) - od 09:30 do 17:00 hod., zimný štadión Pezinok, pre hráčov narodených v  rokoch 2006 / 2007 / 2008.

TRY-OUT prebehne formou tréningov a modelovaných zápasov - dresy, rozhodcov, zdravotnú službu, občerstvenie a obedy ti zabezpečíme.

K dispozícii bude aj vedenie nášho klubu, s ktorým budeš môcť prekonzultovať možnosti zabezpečenia školy a v prípade potreby aj internátu na nový školský rok.

Ak máš záujem hrať za náš klub, či prípadne študovať popri hokeji v Bratislave a máš súhlas tvojho materského klubu, neváhaj a prihlás sa. 

Cena TRY-OUTu ja 60 EUR, ktoré treba uhradiť najneskôr do 11.5.2023 na klubový účet: 

IBAN: SK63 0900 0000 0051 0961 1318

Info do poznámky: TRY OUT - meno a priezvisko hráča


Tešíme sa na teba! 

LEKÁRSKE PREHLIADKY NA NOVÚ SEZÓNUKaždý hráč nášho klubu musí mať platnú lekársku prehliadku na hokejovú sezónu 2023/2024. Podľa Súťažného poriadku SZĽH je prehliadky potrebné zabezpečiť nasledovne:

- dorast a juniori u lekára so špecializáciou v špecializačnom odbore telovýchovné lekárstvo

- žiaci, prípravka a predprípravka u lekára so špecializáciou v špecializačnom odbore pediater

Termíny prehliadok dorastencov a juniorov budú mať k dispozícii tréneri týchto vekových kategórií a hráči si budú môcť vybrať termín a čas vyšetrenia. Budú ich absolvovať u MUDr. Urvayovej, prípadne si môžu hráči vybrať iné pracovisko športového lekára. 

MUDr. Alena Urvayová - internista,  tel. kontakt: 02 / 4445 3426
Trnavská cesta 3911/8A - Športová hala Mladosť
821 01  Bratislava

Cena vyšetrenia: hráči do 12 rokov 25 EUR

                              hráči do 17 rokov 30 EUR

                              hráči od 17 rokov 35 EUR

Prehliadky u športového lekára môžu absolvovať aj hráči mladších vekových kategórií, lekára a termíny si budú zabezpečovať individuálne. Potvrdenie o absolvovaní lekárskej prehliadky nájdete TU.

Prosíme všetkých hráčov (prípadne ich rodičov - najmladších hobákov), aby si lekárske prehliadky zabezpečili najneskôr do 15. júna 2023 (prípadne do skoršieho termínu, ktorý určil tréner danej kategórie) a odovzdali potvrdenia o ich absolvovaní v kancelárii hlavným trénerom, resp. vedúcim družstva.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za pochopenie a spoluprácu.

RADA KLUBU A TRÉNERSKÁ PORADA

Aj v hokejovej sezóne 2023/2024 bude zasadať Rada nášho hokejového klubu. V tejto sezóne na čele Trénerskej rady stojí vedúci tréner nášho klubu Martin Tekáč. Členmi Trénerskej rady sú Erik Weissmann, Martin Gálik, Ivan Feneš a vždy sa jej zasadnutia zúčastňuje minimálne jeden člen z Predsedníctva klubu. Hlavnou úlohou Trénerskej rady je rozhodovanie o zaradení hráčov do jednotlivých vekových kategórií, rozhodovanie o parametroch športovej prípravy a tréningového procesu, rozhodovanie/príprava stratégie budovania jednotlivých vekových kategórií a konzultuje dôležité športové rozhodnutia. Trénerská rada zasadá pravidelne každý druhý týždeň v mesiaci, prípadne skôr podľa potreby. 

Každý druhý týždeň prebieha taktiež stretnutie všetkých hlavných trénerov - Trénerská porada (možnosť účasti majú aj všetci asistenti), ktorej predmetom je plánovanie a vyhodnocovanie priebehu tréningového a zápasového procesu všetkých vekových kategórií.

ROZPIS TRÉNEROV SEZÓNA 2023/2024


Vedúci tréner mládeže: 

Martin Tekáč


Predprípravka, prípravka

hlavný tréner PP,P: Ľubomír Líška

tréneri: Ján Dragúň, Marek Marušiak, Martin Cagáň, Lukáš Mikát, Benjamín Gondoľ, Kevin Kundrát

do 31.8.2023 Denis Bučko, Ondrej Mazáček, Filip Kmec


Mladší žiaci:

6. ročník: Peter Kopecký, Ivan Schwarz

7. ročník: Ivan Schwarz, Peter Kopecký


Starší žiaci:

8. ročník: Martin Tekáč, Erik Weissmann

9. ročník: Erik Weissmann, Martin Tekáč


Dorast:

Hlavný tréner: Radoslav Smetana

Asistent: Matej Tóth


Juniori:

Hlavný tréner: Martin Gálik

Asistent: Samuel Gašpar /dočasne/


Tréner brankárov: 

Peter Veselovský

PRÍSPEVKY NA ŠPORTOVÚ ČINNOSŤ NA MESIACE MÁJ A JÚN 2023

0 - 3                          -   75 €

4 - 5                          -   90 €

6 - 7                          -  100 €

8 - 9                          -  100 €

  DOR.                         -  120 €  

JUN.                          -  100 €Príspevky na športovú činnosť je potrebné uhradiť vždy do 5. dňa v mesiaci na bankový účet hokejového klubu:

 

IBAN:                  SK63 0900 0000 0051 0961 1318

poznámka:        meno a priezvisko hráča, veková kategória a mesiac, za ktorý je príspevok hradený

 

Vo výnimočných prípadoch je možné uhradiť príspevky na športovú činnosť aj v kancelárii hokejového klubu.

 

V prípade, ak hrajú v klube 2 súrodenci, je poskytnutá zľava 20 € na každého hráča.

V prípade, ak hrajú v klube 3 súrodenci, je poskytnutá zľava 20 € pre dvoch hráčov, najmladší hráč bude oslobodený od platenia mesačných príspevkov.

KONTROLA PLATIEB PRÍSPEVKOV NA ŠPORTOVÚ ČINNOSŤ

V prípade nedoplatkov (neuhradených príspevkov) žiadame o ich doplatenie najneskôr do 20. mája 2023. Upozorňujeme, že príspevky boli od 1.9.2022 upravované, čo bolo uvedené na klubovej stránke, PRÍSPEVKY NA ŠPORTOVÚ ČINNOSŤ NA SEZÓNU 2022/2023 (platné od 1.9.2022), nie všetci platili príspevky v správnej výške. 

V prípade, ak nemáte prehľad o príspevkoch, prosím napíšte email na hokej.dubravka@gmail.com a všetky uhradené platby si môžeme spolu zosúladiť. Ďakujeme Vám vopred za pochopenie a spoluprácu.

ĎAKUJEME


Ďakujeme všetkým hráčom, trénerom, rodičom našich hráčov a partnerom nášho hokejového klubu za spoluprácu a podporu v hokejovej sezóne 2022/2023.

ŠIMON ZÍSKAL BRONZOVÚ MEDAILU V EXTRALIGE SENIOROVBlahoželáme Šimonovi Grochovi, odchovancovi nášho klubu k zisku bronzovej medaily v slovenskej extralige seniorov v drese Spišskej Novej Vsi. V ďalšej kariére prajeme veľa zdravia, šťastia a úspechov.

GALAVEČER KULTÚRY A ŠPORTU

27. apríla 2023 sa v DK Dúbravka uskutočnil už 6. ročník Osobností MČ Dúbravka za rok 2022. Ocenení boli jednotlivci a kolektívy z oblasti športu a kultúry. Z nášho klubu si cenu Talent roka za rok 2022 prevzala Michaela Sophia Paulínyová, ktorá okrem pôsobenia v našom klube úspešne pôsobí aj v ženskej hokejovej reprezentácii a v drese Slovenska reprezentovala našu krajinu na Európskom festivale mládeže vo Fínsku. Cenu pre Športový kolektív roka získali naši dorastenci za postup do extraligy. Ďakujeme všetkým oceneným za úspešnú reprezentáciu nášho klubu ako i našej mestskej časti.VO VÝBERE SR15 ŠESŤ HOBÁKOV

V dňoch 17.4. - 20.4.2023 sa uskutočnil v Bratislave Výcvikový tábor SR15. Náš klub mal nominovaných až šesť hráčov.