TRÉNINGOVÝ MIKROCYKLUS OD 16.4. DO 22.4. 2018

PO: zraz 15:15, 15:20-15:40 všeobecná príprava (skupiny 4A a 4B) - telocvičňa zimák, 16:00-17:00 zápas: Rodičia - Deti, skupiny 4A-4B - zim. št. Dúbravka

UT: zraz 15:10, 15:15-16:05 florbalový zápas 2007 a 2008, 

zraz 16:05, 16:10-17:00 florbalový zápas 2008 a 2009,

zraz 17:00, 17:05-17:55 florbalový zápas 2009 až 2011

- telocvičňa Nejedlého

ST: zraz 14:15, 14:45-15:45 špeciálna príprava (skupiny 3A-3B-4A-4B) - zim. št. Dúbravka, 15:55-16:25 všeobecná príprava - telocvičňa zimák

ŠT: zraz 15:15skupiny 3A a 3Bskupiny 3A a 3B, 15:20-15:40 všeobecná príprava (skupiny 3A a 3B) - telocvičňa zimák,  16:00-17:00 zápas: Rodičia - Deti, skupiny 3A-3B - zim. št. Dúbravka

PI: voľno 

SO: voľno

NE: voľno

TRÉNINGOVÝ MIKROCYKLUS OD 23.4. DO 29.4. 2018

PO: zraz 14:45, 14:50-15:35 všeobecná príprava - telocvičňa zimák, 16:00-17:00 špeciálna príprava - zim. št. Dúbravka

UT: zraz 15:10, 15:15-16:40 telocvičňa Nejedlého

ST: zraz 14:15, 14:45-15:45 špeciálna príprava - zim. št. Dúbravka, 15:55-16:55 všeobecná príprava - telocvičňa zimák

ŠT: voľno

PI: zraz 5:40, 6:00-7:00 špeciálna príprava - zim. št. Dúbravka

SO: voľno

NE: voľno

ZOZNAM HRÁČOV - 3 - 4 - SEZÓNA 2018/2019

1 Babík Šimon 
2 Barán Max
3 Belaj Matúš
4 Bíro Sebastian A.
5 Bolla Maxim
6 Filo Dominik
7 Gajdár Lukáš
8 Harmata Matej
9 Havránek Leo
10 Hrabko Nicolas
11 Karkusová Viktória
12 Kemény Kamil
13 Kleskenová Linda
14 Klobučník Michal 
15 Košlík David
16 Košťál Róbert
17 Kovář Oliver
18 Krídl Andrej
19 Kudroň Ľubomír
20 Kurák Erik
21 Letaši Ján - Max
22 Letaši Michaela
23 Lupták Martin
24 Mariani Max
25 Naď Daniel
26 Nižňanský Alexander
27 Ondra Jakub
28 Orban Alexander
29 Polakovič Michal
30 Polakovičová Barbora 
31 Rjapoš Sebastián
32 Sisik Simon
33 Sobihard Peter
34 Sýkora Filip
35 Szabó Tomáš
36 Šubín Peter
37 Ťapuš Michal
38 Ťapuš Jakub
39 Vavrek Filip
40 Vrana Oliver
41 Zelenay Kristian Lukáš
42 Žofčák Denis

V HUMPOLCI U10 ŠIESTA

Po bronzovom úspechu U9 vycestovala minulý víkend do Humpolca kategória U10. Umiestnenie mladších spoluhráčov sa nepodarilo zopakovať, no skončiť na šiestom mieste z dvanástich družstiev a odohrať dvanásť vyrovnaných minizápasov znamená, že sa aj tento rok do Humpolca oplatilo ísť. Určite budeme budeme na turnaj v dobrom spomínať.

Výsledky:
HOBA - Prostějov 4:3 a 6:3
HOBA - Č. Budějovice 2:5 a 1:2
HOBA - Jihlava 3:6 a 5:5
HOBA - Svetlá nad Sázavou 4:4 a 6:2
HOBA - Havlíčkúv Brod 6:4 a 8:3

zápas o konečné umiestnenie:
HOBA - Slávia Praha 4:8 a 5:5