VAŠE 2 % PRE MLÁDEŽNÍCKY HOKEJPoukázaním Vašich 2% nepodporíte len aktivity nášho mládežníckeho hokejového klubu, ale vyjadríte tým súhlas s našou činnosťou.

Dlhodobo patríme na Slovensku medzi rešpektované hokejové kluby s kompletnou mládežníckou štruktúrou. Máme zastúpenie vo všetkých mládežníckych kategóriách, čo spolu predstavuje viac ako 300 mladých športovcov. 

Kvalitu tréningového procesu a organizačného zázemia nášho klubu najlepšie dokazujú jeho odchovanci alebo hráči, ktorí u nás trávili niekoľko hokejových sezón. Medzi najúspešnejších zatiaľ patria:

Matej Tomek

- Rok 2015 draftovaný klubom Philadelphia Flyers

- Účasť na ZOH 2022, 3. miesto

- Účasť na MS18 a MS20

- Zimná univerziáda 2019, 2. miesto

- Zisk striebornej medaily na Zimnej univerziáde

- Člen reprezentačného družstva Slovenska

- Aktuálne chytá českú extraligu v drese HC VERVA Litvínov

Marek Sloboda

- Účasť na MS18 a MS20

- Hráč KHL v drese Slovan Bratislava

- Aktuálne hrá slovenskú extraligu v drese Dukly Trenčín

Šimon Groch

- Účasť na MS18 a MS20

- Sezóna 2022/2023 3. miesto TIPOS EXTRALIGA v drese HK SNV

- Aktuálne hrá slovenskú extraligu v drese HK SNV

Filip Klema

- Zimná univerziáda 2019, 2. miesto


Aktuálne dostáva do mládežníckych reprezentačných výberoch chlapcov, ale aj dievčat, na jednotlivé sezónne podujatia najväčší počet našich hráčov a hráčok v histórii nášho klubu. 

Nakoľko pracujeme v meste, v ktorom je až 11 mládežníckych klubov, uvedomujeme si silu zdravej konkurencie. Našou snahou je nie o hráčov prichádzať, ale vytvárať také podmienky, aby hráči prejavili záujem obliekať zápasový dres nášho hokejového klubu. 

V snahe stále zlepšovať podmienky pre našu mládež, obraciame sa na Vás s prosbou: Venujte nám prosím VAŠE DVE PERCENTÁ. 

Vašu prípadnú podporu si veľmi vážime a urobíme všetko pre to, aby z našich hráčov vyrástli v prvom rade úspešní a slušní ľudia, ktorí sa budú vedieť aj vďaka športu v živote presadiť. Okrem toho chceme, aby sme vychovali taktiež úspešných športovcov, o ktorých budeme počuť doma a aj v zahraničí a ktorí svojimi výsledkami budú robiť radosť nám všetkým.

Za Vašu prípadnú podporu Vám veľmi pekne ďakujeme.


HOBA BRATISLAVAÚdaje o prijímateľovi:

IČO:
50093592 (zarovnanie sprava)

Obchodné meno alebo názov:
HOBA BRATISLAVA

 


Čo treba urobiť, ak sa rozhodnete darovať 2% ?

 

Ak ste zamestnanec:

1. Do 15.02.2024 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň a následne požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane. Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane, táto suma však musí byť minimálne 3 €.

2. Vyplňte Vyhlásenie spolu so sumou, ktorú mu chcete poukázať.

3. Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením o zaplatení dane, doručte do 30.04.2024 na daňový úrad (adresu si nájdete tu).

 

Ak ste fyzická osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie za rok 2023:

1. 2% z dane poukazujete priamo v daňovom priznaní pre fyzické osoby. V tlačive sú už uvedené kolónky na poukázanie 2% (3%) z dane v prospech 1 prijímateľa. Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť: IČO: 50093592 (zarovnanie sprava), Obchodné meno (názov): HOBA BRATISLAVA.

2. Riadne vyplnené daňové priznanie doručte v lehote, ktorú máte na podanie daňového priznania (zvyčajne do 31.03.2024) na Váš daňový úrad osobne, poštou alebo elektronicky (dávajte si pozor, či sa Vás netýka povinná elektronická komunikácia s Finančnou správou SR).

 

Ak ste právnická osoba:

V daňovom priznaní pre právnické osoby vyplňte kolónky na poukázanie 2% z dane z príjmu. Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť: IČO: 50093592 (zarovnanie sprava)Obchodné meno (názov): HOBA BRATISLAVA.

Lehota na podanie daňového priznania k dani z príjmov právnických osôb za zdaňovacie obdobie roka 2023 uplynie 31. marca 2024 a v tejto lehote je povinnosť aj daň zaplatiť.