OZNAM

Hráčom siedmeho ročníka je od 23.4.2018 do konca mája pridelená šatňa č.7.

STARŠÍ ŽIACI 7: TRÉNINGOVÝ MIKROCYKLUS OD 16.4. DO 22.4.2018

PONDELOK:

7 + 8B - zraz 14:00 hod., špeciálna príprava 14:45-15:45 hod., všeobecná príprava 16:00-16:45 hod., (zimný štadión HOBA) 

8A + 9 - zraz 16:45 hod., všeobecná príprava 17:00-18:00 hod., špeciálna príprava 18:30-19:30 hod., (zimný štadión HOBA)


UTOROK:

7 + 8B - zraz 14:00 hod., špeciálna príprava 14:45-15:45 hod., všeobecná príprava 16:00-16:45 hod., (zimný štadión HOBA)

8A + 9 - zraz 16:00 hod., všeobecná príprava 16:15-16:45 hod., špeciálna príprava 17:15-18:15 hod., (zimný štadión HOBA) 

INDIVIDUÁLNY TRÉNING - korčuľovanie 13:30-14:30 hod.,


STREDA:

7 - zraz 15:15 hod., špeciálna príprava 16:00-17:00 hod., (zimný štadión HOBA)

INDIVIDUÁLNY TRÉNING - herná činnosť jednotlivca 13:30-14:30 hod.,


ŠTVRTOK: 

7 - zraz 15:10 hod., všeobecná príprava 15:15-16:45 hod., (Telocvičňa K. Adlera 5) prosím priniesť si florbalovú hokejku


PIATOK:

7 - voľno


SOBOTA:

7 - voľno


NEDEĽA:

7 -  voľno


STARŠÍ ŽIACI 7: TRÉNINGOVÝ MIKROCYKLUS OD 23.04 DO 29.04.2018

PONDELOK:

7 - zraz 5:30 hod., špeciálna príprava 6:00-7:00 hod., (zimný štadión HOBA) 


UTOROK:

7 - zraz 15:35 hod., všeobecná príprava 15:45-17:00 (ihrisko za zimným štadiónom HOBA) 


STREDA:

7 - zraz 14:50 hod., všeobecná príprava 15:00-15:45 hod., špeciálna príprava 16:00-17:00 hod., (zimný štadión HOBA)


ŠTVRTOK: 

7 - zraz 14:55 hod., všeobecná príprava 15:00-16:15 hod., (Telocvičňa K. Adlera 5) prosím priniesť si florbalovú hokejku


PIATOK:

7 + 8 - zraz 15:15 hod., špeciálna príprava 16:00-17:15, (zimný štadión HOBA)


SOBOTA:

7 - voľno


NEDEĽA:

7 -  voľno


ZOZNAM HRÁČOV - 7 - SEZÓNA 2018/2019

1 Balek Daniel
2 Daubner Dominik
3 Dedík Martin
4 Ďurčanský Adam
5 Glosíková Lea
6 Javor Branislav
7 Kovář Jaroslav
8 Krásnohorský Juraj
9 Kravec Samuel
10 Leonenko Artem
11 Lepieš Peter
12 Macková Simona
13 Marton Richard
14 Méri Matej
15 Mislovič Filip
16 Paulička Šimon
17 Petras Maxim
18 Rzounek Marko
19 Saňa Matúš
20 Surový Tobiáš
21 Šeleng Tomáš
22 Švenda Samuel Roman
23 Tomaščin Andrej

KONTAKT NA TRÉNEROV

Hlavný tréner: Mgr. Filip Tallo, 0905 343 620, mail: filiptallo@gmail.com

Asistenti trénera: Mgr. Miroslav Huntata, PhD. 0904 912 755, Richard Mašlanka 0917 298 239