DORAST V ŠTVRŤFINÁLE ÚSPEŠNÝDorastenci vstúpili do play-off úspešne. Do cesty za extraligou sa im postavili hokejisti HK 95 Považská Bystrica. Hralo sa na 3 víťazné stretnutia. Lepšie postavený súper zo základnej časti mal výhodu domáceho prostredia, kde sa hrali úvodné dve kolá. Prípadné piate stretnutie by sa hralo v Považskej Bystrici. Naši dorastenci sa na úvodné kolo dobre pripravili a zvíťazili 7:3. O deň neskôr podľahli nášmu súperovi 4:0. Posledný víkend sa výhoda domáceho prostredia vymenila a za stavu 1:1 na zápasy sme súpera privítali na našom domovskom zimnom štadióne. V sobotu podali naši dorastenci pred plnou tribúnou, vo výbornej atmosfére, výborný výkon a vyhrali 10:0. V nedeľu boli naši chlapci pripravení urobiť pre víťazstvo maximum a uzavrieť sériu zápasov. To sa im aj podarilo a zvíťazili 5:0, celkovo na zápasy 3:1 a postúpili do semifinále.

V ňom si zmerajú sily s Hamuliakovom, keď séria začína na ich ihrisku 23. a 24. apríla 2022. Na domácom ľade sa predstavia 27.  a 28. apríla 2022. Opäť sa hrá na 3. víťazné stretnutia. Prípadné 5. kolo je naplánované na 30. apríla 2022. Víťaz semifinále sa v ligovom ročníku 2022/2023 predstaví v extralige dorastu. 

Za zdolanie prvej prekážky chlapcom, zverencom trénerov Miroslava Huntatu a Martina Gálika, gratulujeme a v ďalších bojoch im prajeme veľa úspechov.

Ďakujeme taktiež všetkým fanúšikom, ktorí prišli chlapcov na dúbravský zimný štadión povzbudiť a srdečne Vás pozývame aj na ďalšie stretnutia nášho dorastu.