DORAST VYBOJOVAL EXTRALIGUVeľmi náročné play-off nasledovalo po základnej časti l. ligy dorastu. Vyrovnané zápasy, hlavne s našim posledným súperom, družstvom Hamuliakova, mali potrebnú úroveň a náboj. Až posledné stretnutie rozhodlo o postupujúcom družstve do najvyššej dorasteneckej súťaže. Za veľkej diváckej podpory našich fanúšikov ho lepšie zvládli naši dorastenci, ktorí zvíťazili po výbornom výkone na ľade súpera 2:4. 

Stretnutia play-off prilákali na náš domovský štadión veľké množstvo divákov, ktorí našich chlapcov hnali neúnavne dopredu. Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí dorastu pomohli a vytvorili nášho "šiesteho hráča". Veľmi dôležité to bolo aj v poslednom zápase, v ktorom išlo na ľade súpera o všetko. Všetkým ďakujeme!

Veľké poďakovanie patrí všetkým našim hráčom, ktorí obliekali náš dres a aj hráčom, ktorí boli v play-off ochotní nám pomôcť. Veľké ďakujem patrí taktiež našim trénerom. Ďakujeme za podporu všetkým rodičom našich hráčov. Ďakujeme taktiež všetkým, ktorí podporovali náš klub. Veľmi si to vážime, postup je náš spoločný úspech.

Taktiež si uvedomujeme, že postup medzi dorasteneckú špičku na Slovensku je veľkým záväzkom a nechceme hrať extraligu dorastu len jednu sezónu. Urobíme všetko pre to, aby mali možnosť si ju zahrať aj hráči z nižších vekových kategórií nášho klubu. Čakajú nás ďalšie spoločné ciele, na ktorých budeme pracovať pre všetky naše vekové kategórie.


EŠTE RAZ VÁM VŠETKÝM VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME!


Ďakujeme taktiež nášmu poslednému súperovi, hokejovému klubu Hamikovo, ktorí nám po poslednom zápase našej spoločnej série na ich domovskom zimnom štadióne na záver pustili víťazné pesničky a týmto nám umožnili si vychutnať náš úspech v pravej atmosfére. Veľmi si to vážime.