INFO Z KLUBOVEJ KUCHYNE

Rada klubu – mala svoje zasadnutie predposledný júnový týždeň. Hlavnou témou posledných dní bol Jednotný Herný Systém starších žiakov, dorastu a juniorov. JHS v prvom rade pomôže našim hráčom, ktorí budú na základe svojej výkonnosti mať možnosť odohrať zápasy vo vyššej vekovej kategórii. Myslelo sa na každý detail a nový (upravený, zmodernizovaný) JHS bude od tejto sezóny. 

Trénerská porada – sa konala posledný júnový týždeň. Jej témou bolo zhodnotenie celého prípravného obdobia. Prešli sa aj jednotlivé vekové kategórie, riešili sa všetky potrebné záležitosti, aby sa mohlo bezproblémovo nabehnúť po prázdninách do predsúťažného obdobia.

Zimný štadión Ondreja Nepelu – bol od 28. 11.2022 našim dočasným domovským stánkom a to počas rekonštrukcie zimného štadiónu v Dúbravke. V piatok 30. júna 2023 sme za pomoci našich ochotných rodičov, ochotných trénerov a našich juniorov presťahovali všetky veci späť do Dúbravky. Ďakujeme veľmi pekne za pomoc, či už vo forme dodávkových áut alebo priamo so sťahovaním. Všetko už máme „doma“.

Dorast – plánuje sústredenie od 24. júla 2023. Tréningy špeciálnej prípravy majú naplánované na zimnom štadióne v Lamači. Informácie týkajúce sa sústredenia Vám v prípade potreby poskytne hlavný tréner dorastu p. Radoslav Smetana. 

ZŠ Harmincova – náš domovský zimný štadión, by nám mal byť k dispozícii od 7. augusta 2023. Kompletná rekonštrukcia strojovne a nová plocha sú už hotové. Aktuálne sa montujú mantinely, striedačky, časomiera a končí maľovanie interiérových priestorov. Ako sa hovorí, „Všade dobre, doma najlepšie!“.  

Individuálny tréningový plán - určený počas prázdnin dostali od svojich trénerov všetci hráči /-čky vekových kategórií od mladších žiakov smerom až po juniorov. 

Ak by ste potrebovali nejaké informácie, prípadne niečo vybaviť alebo zabezpečiť, píšte prosím na klubový e-mail hokej.dubravka@gmail.com. 

Všetkým našim hráčom, všetkým hráčkam, všetkým trénerom, všetkým rodičom, všetkým partnerom nášho klubu a všetkým našim fanúšikom prajeme pekné letné prázdniny a pekné dovolenky!