MÔJ HOKEJOVÝ VZORAsi každé dieťa má svoj vzor. Je to osoba, ktorú dieťa v niečom obdivuje, inšpiruje mladého človeka v napredovaní a motivácii. Či to boli v úplnom začiatku mama, otec, starý otec, stará mama, starší súrodenci. V neskoršom veku sú to rôzne celebrity, ako speváci, herci, športovci. Tieto osobnosti, hrdinovia, sú pre mladých ideály, podľa ktorých sa chcú správať a akými sa chcú stať. Mať svoj pozitívny vzor je dôležité. Hlavne treba v mladom veku snívať a dokázať si svoje sny nielen predstaviť, ale aj tvrdo za nimi ísť a si ich aj plniť. Napríklad športový vzor mladého športovca formuje. Dokáže byť pre neho výzvou a motiváciou v dosahovaní cieľov a prekonávaní prekážok. Veď idol už rôzne výzvy prekonal a práve toto motivuje a nabíja pozitívnou energiou. Ak sa mladý športovec dostane pred náročnú otázku, alebo rozhodovanie, práve vtedy môže byť idol pre hráča nápomocný. Veď práve on dokázal všetky zložité momenty prekonať a ukazuje cestu, že sa to dá. Pomáha to dosahovať lepšie výsledky a vidieť zmysel tvrdo na sebe pracovať. Je to inšpirácia, kam je možné sa dopracovať. 

Tréner starších žiakov Martin Tekáč pripravil pre svojich zverencov novú výzvu - MÔJ HOKEJOVÝ VZOR. A to, že svoje vzory naši hráči majú a sledujú ich úspešnú cestu dokázali v naplnení tejto výzvy. 


V kategórií 8.ročníka bolo päť najlepších vypracovaní projektov od hráčov:


1. Matej Medrický

2. Matej Méri

3. Jakub Habla

4. Adam Obušek 

5. Tobias Surový


V kategórií 7.ročníka prišlo taktiež viacero veľmi pekných projektov. Za najlepšie sú vyhodnotené projekty od hráčov:


1. Samuel Jaseňák

2. Martin Pláteník

3. Matej Stankoven

4. Lucián Bernát

5. Erik Kurák

6. Richard Valachovič


Ďakujeme za výbornú tému a chlapcom za perfektné vypracovanie. Vyhodnoteným gratulujeme. Aj ceny z tejto výzvy odovzdáme autorom najlepšie vypracovaných projektov na začiatku spoločného trénovania.