NAJLEPŠÍCH HRÁČOV OCENIL REPREZENTAČNÝ TRÉNER

Vo štvrtok 17.10.2013 naši mladší žiaci predohrávali ligové kolo s Trenčínom. Siedmaci nastúpili na svoje stretnutie ako prví a prehrali s favorizovaným Trenčínom vysoko 5:16. Prvú a tretiu tretinu sme prehrali ešte "hokejovo" 2:4 a 3:5. Najslabší výkon podalo naše družstvo v druhej tretine, ktorú sme prehrali 0:7. Škoda tohto výpadku, veď nie je prehra ako prehra. Treba si zobrať z tohto výsledku ponaučenie, bojovať a predvádzať výkony na takej úrovni, aby sa podobné výsledky už neopakovali. Máme v družstve určite dosť šikovných a talentovaných hráčov, ktorí dokážu odohrať úplne iný výsledok. Slabší musia zasa bojovať a odviezť pre družstvo a výsledok maximum. V spomínanom stretnutí sa strelecky za naše družstvo presadili Patrik Učeň a Matej Pisarovič, ktorí strelili po dva góly. Piaty náš gól strelil Tomáš Černák. Okrem gólov si ešte po dve asistencie pripísali v tomto zápase Patrik Učeň a Matej Pisarovič. V druhom stretnutí sa postavili proti sebe šiestaci. Vo vyrovnanom, peknom, bojovnom a dramatickom stretnutí prehrávali naši chlapci v 47. minúte 1:3 /náš gól strelil po prihrávke Davida Valoviča Mojmír Petras/. Záver patril ale nášmu družstvu. Ešte v 48. minúte znížil na rozdiel jedného gólu po individuálnej akcii David Valovič. Chlapci v úplnom závere trávili viac času pred súperovým brankárom, ale gól nie a nie padnúť. Snaha našich chlapcov sa vyplatila. V 59. minúte opäť prihrával David Valovič, tento krát  na vyrovnávajúci gól Tomáša Martona na 3:3. Chlapci si body nakoniec rozdelili. Obom družstvám patrí poďakovanie za predvedené výkony. Na začiatku zápasu šiestakov, sme na zimnom štadióne spozorovali reprezentačného trénera pána Vladimíra Vůjtka, ktorý sa prišiel pozrieť na svojho vnuka v drese Trenčína. Pán tréner pozorne sledoval celý zápas a taktiež sa mu páčili výkony oboch družstiev. Počas stretnutia sme oslovili reprezentačného trénera s prosbou o odovzdanie cien pre najlepších hráčov z oboch družstiev. Pán Vůjtek ochotne našej prosbe vyhovel. Z družstva hostí si cenu pre najlepšieho hráča zápasu prevzal z rúk reprezentačného trénera Šimon Latkóczy. Z nášho družstva bol ocenený Mojmír Petras. Ináč veľkú silu mala aj naša striedačka. Trénerovi nášho družstva Mgr. Ľubomírovi Líškovi skvele pomáhal zápas kaučovať Zdeno Cíger. Účasť oboch trénerov bola určite veľkou motiváciou pre všetkých. Ďakujeme im a veľmi radi ich na našom štadióne opäť radi privítame.