NAJMLADŠÍ HOBÁCI POČAS SVIATKOV OKREM DARČEKOV ZBIERALI AJ BODY A SKÚSENOSTI


Počas zimných prázdnin sa naši Hobáci z prípravky a predprípravky zúčastnili niekoľkých minihokejových turnajov. Darilo sa im herne i výsledkovo. Je výborné, že počas prázdnin sme dokázali vytvoriť tak silné tímy, že bojovali na turnajoch o celkové víťazstvá. 


U10 sa zúčastnila turnaja vo Viedni, kde medzi 10 družstvami skončila na peknom 3.mieste. Víťazstvá sa nerodili ľahko, všetko vyvrcholilo zápasom o 3. miesto, ktorý rozhodla 10 sekúnd pred koncom zápasu Miška Letaši. 

Výsledky U10 vo Viedni: HOBA - Klagenfurt 6:3, HOBA - Tábor “A” 4:2, HOBA - Zlín 1:7, HOBA - Linz 7:4, o 3.miesto: HOBA - Tábor “B” 3:2


U9 odohrala vo Viedni taktiež vynikajúci turnaj, keď náš suverénne najmladší tím dokázal hrať s každým družstvom vyrovnané zápasy.

Výsledky U9 vo Viedni: HOBA - Veľká Bíteš 2:3, HOBA - Linz 1:1, HOBA - Klagenfurt 1:3, HOBA - Speeders Bratislava 0:0, zápas o 7.miesto: HOBA - Ružinov BA 1:7


U9 pred turnajom vo Viedni odohrala ešte jeden turnaj a to turnaj v Břeclavy. Na čele s kapitánom Matúšom Belajom náš tím ani v jednom zápase neokúsil trpkosť prehry.

Výsledky U9 v Břeclavy: HOBA - Břeclav “B” 8:0 a 9:1, HOBA - Břeclav “A” 8:1 a 3:3, HOBA - Uherské Hradište  5:2 a 6:3, finále: HOBA - Břeclav “A” 11:6.


U8 taktiež vycestovala do Břeclavy. V zaujímavých zápasoch naši hráči dosiahli tri víťazstvá a skončili tretí.

Výsledky U8 v Břeclavy: HOBA - Ružinov 3:6 a 2:5, HOBA - Břeclav 4:2 a 3:6, HOBA - Uher. Hradište 2:6 a 6:1, o 3.miesto: HOBA - Břeclav 7:5


U8 sa zúčastnila skvelého turnaja v Žiari nad Hronom. Hobáci boli rozdelení do troch tímov: Biele Žraloky, Modré Rakety a Mladé Pušky. Celkovým víťazom turnaja (jediný tím bez jedinej prehry) sa stalo družstvo HOBA Bratislava Biele Žraloky


Ďakujeme našim trénerom na čele s Ľubomírom Líškom, že počas sviatkov pripravili pre najmenších HOBÁkov zaujímavý program. Rodičom ďakujeme za podporu a spoluprácu a HOBÁčikom za úspešnú reprezentáciu nášho klubu. V ich ďalšom hokejovom raste im držíme palce!