NAŠI MLADÍ TRÉNERI

Starší žiaci úspešne splnili ďalšiu výzvu. Tréner Martin Tekáč im tentokrát dal za úlohu vypracovať tréningovú jednotku na ľade a mimo ľadu. Naši "mladí tréneri" to zvládli výborne. Niektorí pridali popis cvičenia, nastavili presnú minutáž tréningu a všetko uviedli v konspekte tréningovej jednotky, ktorý im tréner pri zdaní úlohy poslal. No a ako dopadlo samotné vyhodnotenie?


Tréner Martin Tekáč:

"Pri žiakoch ôsmeho ročníka veľmi ťažké rozhodovanie. Chlapci splnili úlohu veľmi dobre, bol som príjemne prekvapený. Vidím tam veľký potenciál budúcich trénerov. Budem čerpať aj z ich vypracovaní, sú fakt dobré."


8.ročník

1.miesto - JAKUB HABLA - suchý tréning

2.miesto - ŠIMON OBUŠEK - suchý tréning

3.miesto - DOMINIK KAČENKA - suchý tréning


7.ročník

1.miesto - BORIS SIROTA - suchý tréning

2.miesto - ALEX DEBRECKÝ - tréning na ľade

3.miesto - MATEJ ČILLÍK - tréning na ľade


Hráči budú odmenení pri začiatku spustení spoločných tréningov.


Sme radi, že naši tréneri vedia v tomto ťažkom čase vymyslieť pre hráčov okrem zábavnej, pre nich aj poučnú časť prípravy. Už len pri sledovaní posledných zápasov MS20, ktorých sa týkali už prinesené výzvy, si hráči určite uvedomia dôležitosť rôznych činností, ktoré ovplyvňujú kolektívny výsledok. Možno si to až tak neuvedomovali, ale konkrétne sledovanie rôznych činností, ich tipovanie a následné porovnanie so skutočnosťou ich donúti rozmýšľať aj o najmenších detailoch, ktorým treba sústavne venovať v tréningu patričný dôraz a sústavne sa v nich zlepšovať.