NOVÝ ROK ZAČAL ÚSPEŠNE PRE NAŠICH PIATAKOV, V ŽILINE VYBOJOVALI ZLATONaši Hobáci sa zúčastnili v termíne 3. - 5.1.2019 vynikajúco obsadeného turnaja v ŽILINE s názvom T+T CUP 2019.  Turnaja sa zúčastnilo 6 družstiev. Každý tím odohral 5 zápasov formou každý s každým.  


Po zápasoch:  

HOBA - POPRAD 5:8

HOBA - ŽILINA 5:4 po sn.  

HOBA - GYOR 18:2  

HOBA - RUŽINOV 8:1  

HOBA - MICHALOVCE 6:1  


sa naše družstvo umiestnilo na 1. mieste !  Chlapci obdržali od organizátorov krásne medaile, veľký pohár a ešte väčší putovný pohár.  


Konečné poradie tímov:  

1. HOBA BRATISLAVA 

2. POPRAD  

3. RUŽINOV  BRATISLAVA

4. ŽILINA  

5. MICHALOVCE  

6. GYOR  


Najlepším útočníkom celého turnaja sa stal náš ADAM OBUŠEK, ktorý dostal trofej a vecnú cenu.  Počas turnaja sa konali aj súťaže zručností, kde sme vyhrali 1. miesto s veľkým náskokom v ŠTAFETE V RÝCHLOSTI KORČUĽOVANIA s predávaním kolíka (4 x 1 kolo). Získali ho ( Dedík, Požgay, Obušek A., Obušek Š.). Všetky zápasy na turnaji boli natáčané kameramanom, čo prinieslo divákom i hráčom, ale aj trénerom iný rozmer turnaja, nakoľko si mohli gólové momenty, vylúčenia a iné herné situácie pozrieť ešte raz na veľkoplošnej kocke nad ľadovou plochou.  

Po každom zápase boli oceňovaní najlepší hráči stretnutia, z nášho družstva to boli: 

1. Lucián Bernát  

2. Adam Obušek  

3. Ondrej Husák  

4. Šimon Obušek  

5. Jakub Habla  

6. Tomáš Selič  


Naše družstvo za víťazstvo na tomto turnaji dostalo Putovný pohár a tým pádom sme si potvrdili miestenku na ďalší rok, kde budeme obhajovať prvenstvo.