ŠTVRTÁCI DRUHÍ A TRETÍ

V nedeľu 12.1.2014 sa naši štvrtáci zúčastnili súčasne dvoch zväzových turnajov v Topoľčanoch a v Ružinove. Aby si všetci zahrali, tréneri doplnili družstvá o mladších hráčov. V Topoľčanoch sme vstúpili do turnaja remízou proti Novým Zámkom 5:5. V druhom zápase sme vyhrali nad Partizánskym 16:2. V poslednom stretnutí sme prehrali s Topoľčanmi 9:11 a skončili sme na 2. mieste. K naším najlepším hráčom patrili Libor Nemec, Aďo Zelenay, Šimon Hamer, Adam Kurty a Alex Zelka. V Ružinove sa turnaja zúčastnilo päť družstiev. Skalica podľahla v prvom zápase nášmu družstvu 1:5. Druhý zápas nám nevyšiel, výborne hrajúce Piešťany zaslúžene nad nami vyhrali 9:3. V treťom zápase nás čakalo derby so Slovanom. Slovanistom vyšiel lepšie úvod zápasu a v 8. minúte vyhrávali nad nami už 5:1. Naše družstvo sa ale nepoložilo, zabralo ešte viac a minútu pred koncom vyrovnalo na konečných 5:5. Pred posledným našim zápasom proti domácemu Ružinovu bolo jasné, že skončíme na 3. mieste. Aj tak naše odhodlanie vyhrať v zápase bolo veľké. Vo vyrovnanom zápase boli efektívnejší domáci hokejisti a porazili nás 1:5. Skvelý výkon predviedol kapitán družstva Lukáš Klečka, výborne hral aj dvojgólový Goran Valovič. Strelecky sa na turnaji darilo Ivkovi Trenčanskému, ktorý strelil na turnaji spolu štyri góly.