SÚŤAŽE A TRÉNINGOVÝ PROCES

V zmysle aktuálnych protipandemickych opatrení sú všetky prípravkárske a žiacke súťaže s okamžitou platnosťou prerušené na dobu neurčitú. 

Prikladáme taktiež časť výkladu od BM SZĽH z vyhlášky ÚVZ SR č. 261 platnej od 24.11.2021:

Všetkým fyzickým osobám, fyzickým osobám - podnikateľom a právnickým osobám sa zakazuje usporadúvať hromadné podujatia, zákaz sa nevzťahuje na nasledovné typy hromadných podujatí:

výkon hromadných podujatí nevyhnutných pre priebeh nasledujúcich profesionálnych súťaží vo vybraných športoch:

1. hokej: TIPOS extraliga (hokej-muži), Slovenská hokejová liga (hokej-muži)

Z uvedenej vyhlášky vyplýva, že žiadne iné športové podujatia - ani tréningový proces akejkoľvek vekovej kategórii nie je povolený.

Náš klub prerušuje v klube tréningový proces do nedele 28.11.2021, v pondelok 29.11.2021 prinesieme informácie, či predmetnú vyhlášku upravili a akým spôsobom bude prebiehať príprava našich jednotlivých vekových kategórií. 

V prípade, ak by ste niečo potrebovali, volajte prosím hlavným trénerom svojich vekových kategórií, prípadne kontaktujte vedenie klubu prostredníctvom e-mailu na hokej.dubravka@gmail, alebo telefonicky na t.č. 0905 723 873 p. Semančík. 

Vopred Vám ďakujeme za pochopenie, spoluprácu a veríme, že nám bude čím skôr povolené pokračovať v riadnom tréningovom procese a taktiež sa bude pokračovať v rozohratých žiackych a mládežníckych súťažiach. 

SZĽH prerušuje chod súťaží s výnimkou profesionálnych líg, kluby žiada o pozastavenie tréningového procesu | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja