VSTUP DO NOVEJ SEZÓNY 2019/2020

Od pondelka 6.5.2019 začíname v celom našom klube oficiálne prípravné obdobie hokejovej sezóny 2019/2020. Aktuálne zoznamy hráčov /-čiek postupne zverejníme ešte po záverečných konzultáciách s trénermi najneskôr v piatok 3.5.2019 na klubovej stránke. Pri tvorení zoznamov sa prihliadalo na dátum narodenia, navštevovanie ročníka v škole, výkonnosť a aj počet hráčov v samotnej vekovej kategórii. Nakoľko hlavne pri ostaršení hráča do vyššej vekovej kategórie je potrebný súhlas zákonného zástupcu, prípadne sú iné závažné dôvody aby bolo dieťa preradené do inej vekovej kategórie ako bude zaradené a je to v súlade s nariadeniami a poriadkami SZĽH, bude po zvážení šeftrénera klubu a trénerov dotknutých vekových kategórií posun hráčov ešte možný. V prípade, ak budete mať žiadosť a vážne dôvody o preradenie Vášho dieťaťa do inej vekovej kategórie, pošlite nám prosím mail na hokej.dubravka@gmail.com a budeme sa Vašou žiadosťou zaoberať. 

Zoznamy trénerov všetkých vekových kategórií zverejníme najneskôr v piatok 3.5.2019 na klubovej strénke.

Informáciu o lekárskych prehliadkach prinesieme na klubovej stránke najneskôr v piatok 3.5.2019. 

Kombinovaná všeobecná príprava s využitím ľadovej plochy bude pre všetky ročníky do  konca mája. V júni pokračuje všeobecná príprava na suchu. V júli budú dovolenky, prípadne je možné, že koncom mesiaca pripravia tréneri jednotlivých vekových kategórií sústredenia, o čom Vás budú informovať do prvej polovice tohto mesiaca. 

Na domáci ľad plánujeme vykorčuľovať od 10. augusta 2019.

Ak máte prosím možnosť, prispôsobte si letné dovolenky tak, aby boli hráči k dispozícii svojim trénerom najneskôr od vykorčuľovania na ľadovú plochu, to je toho 10.8.2019 (ak nebudú naplánované sústredenia, resp. turnaje).

Všetky potrebné informácie budeme postupne dopĺňať.