TRÉNINGOVÝ MIKROCYKLUS OD 11.12. DO 17.12. 2017

PO: zraz 16:55, 17:15-18:15 špeciálna príprava, zim. št. Dúbravka

UT: zraz 16:45, 16:50-18:00, všeobecná príprava, telocvičňa ZŠ Nejedlého

ST: zraz 16:25, 16:30-17:00 všeobecná príprava, telocvičňa nad šatňami (skupiny 1 a 2,  ktorí sa nemôžu zúčastniť tréningu v telocvični v utorok), 17:15-18:15 špeciálna príprava, zim. št. Dúbravka

ŠT: voľno

PI: voľno

SO:  voľno

NE: zraz 08:10, 08:30-09:30 špeciálna príprava, zim. št. Dúbravka

ĽADOVÝ HOKEJ JE AJ PRE TEBA, PRÍĎ MEDZI NÁS

    HOKEJ JE ŠTÝLOVÝ Ľadový hokej je pohodový šport! Deti rady hrajú vzrušujúci šport s celou radou nových a odlišných schopností. JE TO TÝMOVÝ ŠPORT Je úžasné byť súčasťou tímu. Hokejisti sa spriatelia, keď sa prirodzenou formou učia o tímovej práci, dôvere a zodpovednosti - vlastnostiach, ktoré im potom ostanú ... viac sa dočítate ( tu ).

PRÍĎ SI TO VYSKÚSAŤ

Hokejový klub HOBA BRATISLAVA ponúka všetkým deťom vo veku 5 - 8 rokov možnosť vyskúšať si hokejový tréning na ľade. Ak Vaše dieťa prejaví záujem o hokej, ponúkame mu možnosť prakticky si ho aj vyskúšať. Dávame úplným nováčikom šancu obliecť si ozajstný hokejový výstroj a príležitosť si hokej zahrať, ... viac sa dočítate ( tu ).

ORANGE MINIHOKEJ TOUR 2014

http://www.hockeyslovakia.sk/sk/clanok/orange-finale   Ďakujeme vedúcej družstva pani Hájkovej za nádherné fotografie z finálového dňa OMHT 2014: Hoba-Martin: Hoba Bratislava's photos on Google+   Hoba-Košice: Hoba Bratislava's photos on Google+   Hoba-Slovan: Hoba Bratislava's photos on Google+   Vyhodnotenie: Hoba Bratislava's ... viac sa dočítate ( tu ).

VÍŤAZOM ORANGE MINIHOKEJ TOUR 2013 NAŠI ŠTVRTÁCI

Víťazom celoslovenského turnaja Orange Minihokej Tour 2013, najväčšieho turnaja na Slovensku v tejto vekovej kategórii, sa stali naši štvrtáci! Naše družstvo štvrtákov počas celej hokejovej sezóny podávalo výborné výkony, keď vrchol naši mladí hokejisti dosiahli na záverečnom turnaji, ktorého sa zúčastnilo šesť ... viac sa dočítate ( tu ).

POHĽAD ŠVÉDOV NA DETSKÝ HOKEJ

Slovenský hokej prežíva krízu a vypadnutie reprezentácie U 18 z elitnej skupiny MS je len zrkadlom našej práce s mládežou. Hľadajme teda cestu späť z tejto priepasti. Učme sa od Kanaďanov, Američanov, Švédov, Fínou, či Rusov. Ich poznatky pretavme na spomienky Slovenska, modifikujme ich. Presne ako to pred rokmi spravili Švédi, ... viac sa dočítate ( tu ).